EYEVISION GROUP

گروه آی ویژن از سال 1378 و در ابتدا با نام تجاری نانوالکترونیک شروع به فعالیت نموده است. این مجموعه در همان شروع فعالیت با ارائه خدمات الکترونیک ، گارانتی و پشتیبانی پس از فروش برای محصولات الکترونیکی ، کامپیوتر و خاصه دیجیتال ، به هموطنان عزیز توانست در مدت زمان کوتاهی سابقه ای درخشان ، اعتبار و اعتمادی گرانبها در مراکز مهم عرضه محصولات صوتی و تصویری ، دیجیتال و کامپیوتر کسب نماید.

گروه آی ویژن همواره در پشت صحنه و عهده دار خدمات مجموعه های بزرگی که اقدام به عرضه محصولات الکترونیکی به هموطنان عزیز نموده اند بوده است ، مجموعه هایی نظیر شرکت ITR شرکت IRG شرکت ایمن آوای تهران ، شرکت ایران رهجو سونی ، مجموعه کینگستون ، مجموعه ترابایت ، مجموعه نابغه ، شرکت سانی ،JXD ، شرکت پایونیر و….

در سال 1389 و با ایجاد بستری وسیع در کشور و نیاز در جهت عرضه و استفاده از تجهیزات نظارت تصویری ، به کمک شرکت ره یاب شناس آسیا و با تغییر نام به گروه آی ویژن برای اولین بار در ایران اقدام به تولید دوربین مداربسته نموده است.

این مجموعه از ابتدای سال 1397 با ارائه برند و محصولی ایرانی ، با کیفیتی جهانی با نام تجاری و انحصاری ” لتوویژن ”  توانسته است بخش عمده ای از نیاز تجهیزات نظارت تصویری کشور و یکی از کشورهای همسایه را تامین نماید.

بعد از گذشت یک دهه فعالیت مستمر در عرصه تجهیزات نظارت تصویری و حضور موفق و سربلند در نمایشگاه های داخلی و خارجی ، ارائه خدمات نرم افزاری و سخت افزاری به بزرگترین کارخانجات تولید دوربین مداربسته در کشور چین ، پایدار تر از گذشته و با عنایت به الطاف پروردگار متعال ، جویای توفیق خدمت به هموطنان عزیز هستیم.